BRAND'S STORY.  PRAHA

VIZUÁLNÍ HLAS VAŠEHO PODNIKÁNÍ

Chcete získat fotografie a videa, po kterých  zákazníci se Vám postaví do fronty?

Vezmeme na sebe vizuální obsah a pomůžeme Vám vyniknout mezi konkurencí.

2.jpg
CO VÁM PŘINESE SPOLUPRÁCE S
BRAND'S STORY
  ZVÝŠENÍ PRODEJE

 

Stylová stránka v sociálních sítích bude vysílat vaši vynikající vkus a postavení značky. Fotografie a videa v jednom stylu Vám pomůže vyniknout mezi konkurencí a přilákat nové publikum.

 

 STYLOVÁ STRÁNKA V SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 

Stylové fotografie a videa vytvoří nezapomenutelný obraz v očích zákazníka. Vizuální doprovod bereme na sebe - můžete se soustředit na rozvoj podnikání.

 

 ZVÝHODNĚNÉ CENY

 

Sdílejte s klienty profesionální fotografie a videa pořízená na kvalitním zařízení. Nabízíme optimální poměr ceny a kvality.

 

 NETWORKING

 

Vytvoříte užitečné vazby s pražskými obchodníky a budete moci rozšiřovat své podnikání.

untitled (2 of 4).JPG
S JAKÝMI PROBLÉMY SE ZÁKAZNÍKY
NEJČASTĚJI OBRACEJÍ
  PESTRÁ STRÁNKA V SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 

Obvykle si lidé objednávají drahé profesionální focení a na výstupu obdrží 20 fotografií. Nahrají tyto fotografie do Instagramu smíchané s jejich fotografiemi pořízenými na telefon se špatným světlem a kompozicí. V důsledku profesionální fotografie se ztrácejí na pozadí fotografií z mobilních telefonů a spolu s tím se ztrácí postavení značky v sociálních sítích.

Abychom tomu zabránili, zajišťujeme nepřetržitou podporu foto a video obsahem. Vždy budete mít dostatek snímku k vyplnění webu nebo sociálních sítí.

Také ukážeme ve vašem butiku nebo restauraci dobré místo pro fotografii, kde krásně padá světlo. To Vám pomůže udržet jednotný styl vaší stránky,  bude vypadat skvěle  - a to znamená, že pomůže přilákat více zákazníků a zvýšit prodeje.

 

 

NEDOSTATEK ČASU

 

Podnikání vyžaduje neustálou pozornost, proto  majitelé jednoduše nemají čas neustále řešit problémy s fotokontentem svých stránek v sociálních sítích. Bereme to na sebe.

Již v zimě, pár měsíců před Velikonocemi, přijdeme k vám s inventářem a fotografický obsah pro dubnové akce a výprodeje bude připraven. Zbyde Vám pouze počkat  na jaro a použít hotové snímky.

Zajistíme kompletní foto a video obsah vašeho podnikání a promyslíme koncepci na rok dopředu: Vánoce, Valentýn, Velikonoce . Budete mít fotografie a videa pro každou sezónu, svátky,  tématické reklamní akce a výprodeje.

Je načase vstoupit do uzavřeného klubu Brand's Story v Praze.
untitled (2 of 1)-3.JPG
NECHTE FOTO A VIDEÍM ZVÝRAZNIT
VÁŠ VYNIKAJÍCÍ VKUS A POSTAVENÍ ZNAČKY